Spier Canned Merlot

2 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Proč prémiová vina Spier v plechovkách?

Hliníková plechovka je neomezeně recyklovatelná, lépe se transportuje a má výrazně nižší karbonovou stopu než láhev. Šetří prostor, snadno se chladí, balí i přenáší. Ideální na pikniky, výlety do přírody i akce.

Milovníci vína nejsou odsouzeni k tomu, aby vypili celou lahev stejného vína a mohou vyzkoušet různá vína.

Objednávka sklenice vína ještě nikdy nebyla tak snadná.

Dostupnost Objednáno
79 Kč
Kód produktu 200
Značka Spier Wines
Webová stránka značky spier.co.za
Kategorie Červená vína
Položka byla vyprodána...
 

SKLPEMISTR:

Johan Jordaan

PŮVOD:

Swartland, Paarl, Breedekloof a Stellenbosch, Západní Kapsko.

VINICE:

Klima každé vinice se různí dle vzdálenosti od chladného Atlantského oceánu, která se pohybuje mezi 20 a 100 km. To umožňuje vytvořit různé styly vína ze stejných hroznů a jejich smícháním dosáhnout strukturovanější chuti. Trelážové vinice jsou 8 až 20 let staré.   

ANALÝZA:

Alc:

13.0 % vol

TA:

5.4 g/l

RS:

3.5 g/l

pH:

3.60

 

VZHLED:

Středně rubínová červeň

CHUŤ:

Aroma ostružin a malin, granátového jablka, třešní s příchutí máty. Středné plná chuť na patře nabízí čistou a svěží kyselinku.  

SNOUBENÍ:

Víno je ideální v kombinaci s lehkým obědem, pizzou, vegetariánskými lasagnemi a grilovaným masem dle vlastní preference.

 

Etické zemědělství, zdraví půdy a lidí, kteří na ní pracují. Umělecké úsilí a absolutní péče při výrobě našich vín. Na tom nám záleží.

Využitím více než 300letého vinařského dědictví se Spier proměnil v oceňovanou vinařskou farmu ve Stellenboschi. Vinařský tým se snaží vyrábět vína, která skutečně vyjadřují svůj terroir, s minimálními zásahy.