Lynx Cabernet Franc

3 hodnocení
 
 

100% Cabernet Franc pocházející výhradně z vinic Lynx Estate s bohatou tříslovinovou strukturou a příchutí tmavých ostružin, cedru a s dlouhým zakončením.  

Dostupnost Objednáno
599 Kč
Kód produktu 248
Značka Lynx Estate
Webová stránka značky lynxestate.com
Kategorie Červená vína
Položka byla vyprodána...
 

Sklizeň: 2017, lahvováno 2019

Složení: Cabernet Franc

Sklep:
Po sklizni leží hrozny v moštu po dobu 7 dnů při teplotě 7°C. Následuje fermentace po dobu 8 dnů v otevřených betonových tancích, které se 5 krát denně promíchají. Po vylisování následuje zrání po dobu 12 měsíců v nových sudech z francouzského a evropského dubu. 

Alkohol: 14.5%
RS: 1.3 g/l
pH:3.55
TA: 5.3 g/l
TSO2: 49 mg/l

Teplota podávání:
16-18°C

Párování s jídlem:
Vyzkoušejte s grilovanými jehněčími žebírky a grilovanou zeleninou.

Archivace:
Je výborně již dnes, archivace je možná minimálně po dobu 2-7 let.

 

Lynx se nachází mezi městy Stellenbosch (15 minut), Paarl (15 minut) a Franschhoek (10 minut) na úpatí pohoří Klein Drakenstein. Naše butiková farma patří k menším vinařstvím v okrese. Pokud se zdržujete v idylické vesničce Franschhoek, určitě byste měli navštívit naše výjimečné vinařství na okraji města.


Naše vinařství nenabízí jen naprosto malebnou krajinu, ale také řadu fascinujících vín, která prostě musíte ochutnat. Naši hosté oceňují, že je důvěrně přivítáme, necháme je ochutnat naše vína, která vyrábíme s vášní a nasazením, a umožníme jim nahlédnout do výrobního procesu. Jsme individuálně řízený podnik, který vyrábí víno převážně ručně a umožňuje svým hostům velmi osobní zážitek z ochutnávky vína.