ZEBRA WINES Vás zve na veletrh For Gastro and Hotel

Nechybí vína z Jižní Afriky ve vaší nabídce?

V nabídce našich restaurací není nouze o vína ze Starého světa - zejména vína z Francie a Itálie najdete ve většině vinných lístků. Zastoupení vín z Nového světa je už poněkud horší. Objevují se vína především z Jižní Ameriky, okrajově pak vína z Austrálie nebo Nového Zélandu.

Ale proč byste měli přehlížet vína z jiné oblasti Nového světa - Jižní Afriky? Tato oblast má mnoho co nabídnout. Má unikátní klima, které je velmi příznivé pro pěstování nejrůznějších odrůd vinné révy a výrobu vína. 

Nenechte se odradit mylnou představou, že jihoafrická vína jsou pouze laciná a nekvalitní. Pravdou je pravý opak. Jihoafrická vinařství mají dlouhou a bohatou historii a s odbornou péčí a moderními technologiemi produkují širokou škálu výjimečných vín.  

Proč jihoafrická vína od ZEBRA WINES? 

Nabídka jihoafrických vín na trhu je vcelku velká, avšak všechna nejsou stejná, a to především co se týče kvality. ZEBRA WINES se na trhu dlouhodobě specializuje s na dovoz vín z Jižní Afriky. Díky dlouhodobým stykům s místními vinaři se nám daří dovážet ta nejlepší jihoafrická vína, která ocení jak běžní konzumenti, tak odborníci. 

Náš tým pravidelně vybírá a testuje vína z široké nabídky přímo v JAR. Díky naší péči a zkušenostem tak můžeme garantovat, že vína, která dostanete od ZEBRA WINES, jsou skutečně špičková. Rádi bychom vás proto  přivítali na veletrhu For Gastro and Hotel, kde si můžete naší nabídku sami vyzkoušet.  

Jaká jihoafrická vína vybrat? 

Pokud se rozhodnete rozšířit svůj vinný lístek o vína z Jižní Afriky, pravděpodobně pro Vás nebude snadné si vybrat. Ale nebojte se, jsme zde abychom vám pomohli. Rádi Vám poradíme a nabídneme vám možnost ochutnat výběr našich nejoblíbenějších jihoafrických vín. 

Tak neváhejte a přijďte nás navštívit na veletrhu For Gastro and Hotel. Jsme přesvědčeni, že si u nás každý vybere a přesvědčí se, že jihoafrická vína jsou dokonalým doplňkem k jakékoliv kuchyni.