Zebra Wines na Wine Prague 2022

Tak jsme se dočkali nového termínu veletrhu a po dvou letech odkladů se bude konat Wine Prague 2022! Letošní Wine Prague bude kona 10. a 11. května. My se soustředíme především na naši jihoafrickou nabídku a jako jediná specialista ma Jižní Afriku budeme prezentovat to nejlepší z této vinařsky významné oblasti Nového světa. 

Náš stánek se soustředí na vína vyšší až prémiové kvality ze dvou oblasti: Stellenbosch a Franschhoek. Nabídka oblasti Stellenbosch bude postavena na širokém výběru zejména červených  vín z vinařství Spier Wine, především řady Seaward, Creative Block a nebude chybět ani nejlepší řada 21 Gables. Nabídku Stellenbosch doplníme dvěma víny menšího vinařství Meerlust, včetně proslulého Rubiconu. Z oblasti Franschhoek budou návštěvníci moci ochutnat odrůdy z vinařství La Bri, La Couronne a Lynx, včetně v Jižní Africe nejpěstovanějších odrůd Cabernet Sauvignon, Shiraz a Pinotage.

Avšak zkrátka nepřijdou ani milovníci Starého světa! Z naší toskánské nabídky budeme prezentovat nabídku ze tři vinařství: Castello di Bossi, Renieri a Terre di Talamo, která produkují proslulá Chianti, Morellino di Scansano či Brunello di Montalcino.

Pokud byste si s námi chtěli na veletrhu domluvit schůzku na určitou hodinu, neváhejte a rezervujte si termín