Novinky, Strana 2

Nová vinařství na Zebra Wines

Rozšířili jsme svůj sortiment o produkci z dalších jihoafrických vinařství. Nyní jsou tak zákazníkům k dispozici zajímavá vína nejen z oblasti Stellenbosch, ale také z malebného regionu Franschhoek.

Vedle produkce tradičního vinařství Spier mohou zájemci ochutnat také produkty lokálního vinařství Meerlust z vinařského centra Stellenbosch s proslulou značkou Rubicon.  Sortiment ZEBRA WINES pak doplnily La Bri, menší vinařství z údolí Franschhoek, které je známé výrobou malých avšak vysoce kvalitních sérií vín. A dále pak La Couronne, vinařství odkazující se na francouzské Hugenoty kteří v Kapsku přistáli roku 1688 a založili původní vinice, a Lynx Estate, farma s autentickými víny rozkládající se na hranici vinařských oblastí Stellenbosch, Paarl a Franschhoek. 

Přečtěte si, co představíme na WINE PRAGUE 2020, v článku: ZEBRA WINES NA WINE PRAGUE 2020

Degustační večeře Zebra Wines

"Nováček na českém trhu s vínem, společnost Zebra Wines, uspořádala 7. srpna speciální degustační večeři s víny z jihoafrického vinařství Spier. Vína prestižního jihoafrického vinařství Spier tak na tuzemském trhu opět nacházejí distribučního partnera a právědíky společnosti Zebra Wines jsou již nyní k dispozici všem zájemcům."

 Wine & Degustation, číslo 9, 2019

 

Wine Degustation CZ 9-2019_Spier dinner

Stránka 2 z 2 - 12 položek celkem